Fiyatının yanı sıra tasarımıyla da kendi standartlarını yaratan Sweptail’in etkileyici detaylarına çok daha yakından bakın.

Yaklaşık 13 milyon dolarlık fiyatıyla dünyanın en pahalı otomobili olarak karşımıza çıkan Rolls-Royce Sweptail otomobil tarihinde üretilmiş en dikkat çeken modellerden biri olarak şimdiden adını zihinlere yazdırmayı başardı. Yüksek prestijle dolu bir tarihe sahip olan Rolls-Royce’un geçmişi ile günümüz arasında bir köprü görevi gören Sweptail için belirlenen fiyat üzerine tartışmalar bir kenara dursun bizler araçla ilgili ortaya çıkan yeni detayların tadını çıkartmaya devam edebiliriz. Temelde markanın bir diğer modeli olan Phantom’un üzerine geliştirilmiş bir araç olan Sweptail lüks bir yatı akıllara getiren arka yapısıyla lüksünün yanı sıra tasarımıyla da başka bir yerde konumlanıyor.

Rr by nickvince

Rr2 by nickvince
Tavan bölümü ön taraftan neredeyse bagaja kadar tamamen panoramik camdan oluşan Sweptail’ın ortaya çıkan yeni görsellerinde içeride konumlandırılan şampanya bölümü, özel yapım deriden üretilmiş çanta ve maun detaylardan oluşan arka bölüm gibi aracın hayati detaylarını çok daha detaylı bir şekilde görebiliyoruz.
Rr3 by nickvince