Sıkça Sorulan Sorular

Yardıma mı ihtiyacınız var? Daha güvenle alışveriş yapmanıza yardımcı olmak için bir dizi SSS hazırladık.


Sipariş Süreci ve Sonrası

Nasıl çalışıyoruz ve sizinle nasıl iletişim kuruyoruz?+
Siparişinizi aldığımızda ilk yaptığımız şey sizinle mesai saatlerimiz içerisinde iletişime geçerek seçmiş olduğunuz paspasın tüm detaylarını teyit etmektir. Herhangi bir değişiklik veya ihtiyaç durumunda aracınızdan sabitleme klips tipleri, arka paspas veya yolcu paspas gibi iç özelliklerinin birkaç resmini talep edebiliriz (araç donanımına ve yıl/modele göre değişiklik gösterebilir.) Tüm detayları sizinle beraber kontrol ediyoruz. Teyit aşaması bittikten sonra üretime başlıyoruz ve siparişinizi teslimat adresinize hazır hale getiriyoruz.

Neden bu şekilde çalışıyoruz? Çünkü siparişinizle ilgili herhangi bir sorun yaşamanızı kesinlikle istemiyoruz ve sizinle her zaman iletişim halinde kalarak sorun risklerini en aza indiriyoruz ve bu sayede sorun yaşanmasının önüne geçiyoruz. Tüm detayları en iyi şekilde tamamlamak ve siparişinizden tamamen memnun kalmanızı istiyoruz. Destekleriniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Teslimat ve Kargo

Siparişimde hangi kargo seçeneklerini kullanabilirim? +
  • Siparişleriniz çalışmış olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile gönderilmektedir.
  • Üretimi tamamlanan paspaslarınızı gün içerisinde teslim almak isterseniz Express Kurye seçeneğini işaretleyerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.
  • Mağazadan teslim seçeneği ile hafta içi saat 17.00’a kadar, hafta sonu saat 15.00’a kadar ücretsiz şekilde teslim alabilirsiniz.
Siparişimin takipini nasıl yapabilirim?+
Siparişlerinizin Kargo takibini Profil/Siparişlerim üzerinden takip edebilirsiniz.
Ürün çıkışı yapıldıktan sonra sistem tarafından otomatik olarak mail adresinize ve telefon numaranıza SMS olarak bildirim gönderilmektedir.
Uluslararası gönderi yapıyor musunuz?+
Evet, Yurtdışı gönderimleri yapmaktayız. Türkiye dışına gönderim yaparken anlaşmalı olduğumuz lojistik partnerimiz DHL Express'tir. Türkiye dışına gönderim, siparişinizin gönderilecek ülkeye ve paketin büyüklüğüne bağlı olacak şekilde nihai maliyetine ek ücretler gerektirecektir. Detaylı bilgi için lütfen info@otopaspas.com.tr üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

İade ve İptal

Aldığım ürünü geri iade edebilir miyim? +
Alıcı, satın aldığı ürünü hiç kullanmadığı takdirde kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde iade şartlarının kontrolü sonrasında, satıcıya aşağıdaki iletişim bilgileri üzerinden bildirmek şartıyla hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin sözleşmeden cayma hakkını kullanabilir.
İadeler, tarafınızca özelleştirilmiş logolu (baskılı) ürünler ve farklı renkli halılar (Bej-Kum Beji-Kahve-Gri-Vizon-Mavi-Yeşil vb. renk halılar için geçerli değildir (Farklı Renk Halı seçimlerinde müşterilerimizden mutlaka foto teyidi alınmaktadır ve tam onay alınmadan sipariş işlemi başlatılmaz.)
Ürünü iade etmek istediğimde ne yapmalıyım?+
Müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçerek iade talebinizi iletebilirsiniz. Size daha fazla bilgi sağlamak ve yönlendirmek için gerekli adımları takip etmeniz konusunda yardımcı olacaklar.

İade süreci ne kadar sürer?+
İade süreci, ürününüzün bize ulaştığı tarihten itibaren genellikle 3-5 iş günü sürmektedir. İadenizin işleme alınması ve geri ödemenin yapılması için bu süreyi göz önünde bulundurmanızda fayda var.
İade ettiğim ürünün geri ödemesi ne şekilde yapılır? +
İade edilen ürünün kontrolü yapıldıktan sonra, genellikle ödemenin yapıldığı orijinal ödeme yöntemi kullanılarak geri ödeme yapılır. Bu, kredi kartı, banka havalesi veya diğer ödeme yöntemlerini içerebilir. Ürününüz iade şartlarına uyuyorsa 1-3 iş günü içerisinde bedel iadesi talimatı bankanıza iletilmekte ve bankanıza bağlı olarak talimatı takip eden 1-10 iş günü içinde ürün bedeli banka hesabınıza/kredi kartınıza aktarılmaktadır. Tamamen bankanızla ilgili bedel iadesi sürecinde otopaspas.com.tr ‘in bankanıza müdahale hakkı bulunmamaktadır.
Ürünü iptal etmek istediğimde ne yapmalıyım?+
Siparişinizi kolaylıkla iptal edebilirsiniz. Siparişinizi aldıktan sonra, müşteri temsilcimiz siparişinizin detayları hakkında 24 saat içinde onay için sizinle her zaman iletişime geçerken, siparişinizin iptalini talep edebilir veya sipariş onayından önce iptal talebinizi bize e-posta yoluyla iletebilirsiniz. Siparişiniz temsilcimiz tarafından onaylandıktan sonra siparişinizi iptal etmeniz maalesef mümkün değildir.
Tüm sipariş süreçleriniz boyunca sizinle her zaman iletişim halindeyiz.

Gizlilik ve Çerez Politikası

Otopaspas tarafından işlenen kişisel veriler+
Kimlik Bilgileri: Adı & Soyadı
İletişim Bilgileri: Cep telefonu, E-posta adresi, Adres, Posta kodu
Üyelik Bilgileri: Üyelik bilgisi, Üyelik numarası, Parola
Müşteri İşlem Bilgileri: Satın alınan ürün/ler, Alışveriş tutarı, Alışveriş tarihi, Çağrı merkezi görüşme kayıtları, Ticari elektronik ileti izni, Siparişe ilişkin bilgiler
Pazarlama Bilgileri: Ticari elektronik ileti iznine istinaden üyeye gönderilen pazarlama amaçlı e-postalar, Müşteri hizmetleri tarafından yapılan aramalar, Çerez kayıtları, Hedefleme bilgileri
Hukuki İşlem Bilgileri: Üyelik Sözleşmesi, Mesafeli Satış Sözleşmesi, Ön Bilgilendirme Metni, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gibi hukuki metinler ve sözleşmeler
Talep ve Şikâyet Bilgileri: Üyenin satın almış olduğu ürüne, şirket tarafından sağlanan hizmetlere veya diğer hususlara ilişkin internet sitesi, çağrı merkezi, sosyal medya gibi çeşitli kanallardan Şirket ile paylaştığı yorum ve değerlendirme, şikayet ve talep bilgileri. Söz konusu talep ve şikayetlerin değerlendirilmesine ilişkin işlem kayıtları

Kişisel verilerin işlenme amaçları nelerdir?+
Üyelerimize ait kişisel veriler; internet sitesinde üyelik oluşturulması, üye bilgilerinin doğrulanması, üyelik işlemlerinin gerçekleştirilmesi, siparişinizin alınması, takibi ve yerine getirilmesi, sipariş talebinize istinaden sizinle iletişime geçilmesi, siparişe ilişkin ödemelerin gerçekleştirilmesi ve faturaların düzenlenmesi, tarafınıza mal, ürün veya hizmet sağlanması, müşteri ilişkilerinde sağlıklı ve uzun süreli etkileşim kurulması, satış ve satış sonrası destek süreçlerinin yürütülmesi, talep ve şikayetlerinizin takibi ile ilerde oluşabilecek uyuşmazlık ve sorunların çözülmesi, internet sitemizin kullanımı kapsamındaki sorun/hataların tespit edilmesi ve önlenmesi; iş faaliyetlerimizin incelenmesi ve denetlenmesi, yürürlükteki tüketicinin korunması mevzuatı, elektronik ticaret mevzuatı, ticari elektronik ileti mevzuatı başta olmak üzere ilgili mevzuatlardan kaynaklanan hukuki yükümlülüklerimizin yerine getirilmesi, yetkili kurum veya kuruluşların şirketimizden talepte bulunması veya bu kurumlara bildirim yapmamız gerektiği takdirde hukuki yükümlülüklerimizin yerine getirilmesi, mevzuattan kaynaklanan zamanaşımı süresi doğrultusunda bu kişisel verilerinizin Şirketimiz tarafından saklanması, açık rızanızın bulunması halinde tarafınıza tanıtım, reklam, kampanya vb. içerikli e-posta gönderilmesi, kullanıcı memnuniyetinin sağlanması amacıyla anket ve benzeri beğeni/talep/şikayet tespit yöntemleri kullanılarak iletişim kurulması amaçları ile işlenmektedir.

Garanti

%100 Mükemmel Uyum Garantisi+
Tüm ürünlerin web sitemizde ve sipariş onay e-postanızda belirtildiği gibi araca uyacağını garanti ediyoruz. Bir ürün belirtildiği gibi uymazsa eğer para iadesi veya değişimini yapmaktayız.
Uyum garantimiz kapsamında bir iade işlemine başlamadan önce, aracın ayrıntılarıyla birlikte uyum sorununa ilişkin kanıtları bize göndermeniz istenecektir. Bu, sorunun nedenini belirlememiz ve politikalarımız kapsamında iade türünü nitelendirmemiz içindir.

Ürünler Hakkında

Hangi araç modelleri için paspaslarınız mevcuttur? +
Sedan-Hatchback-Coupe-Cabrio-SUV-HYBRID vb.araç modelleri için otopaspasları üretmekteyiz. Bazı markalara ait TIR modellerine ve VIP Minibüslere çalışmalarımız olabilmektedir. Minibüs-Karavan gibi araçlara maalesef çalışma yapamıyoruz. Araç Marka ve Model yelpazemizi sürekli olarak genişletmekteyiz. Yeni çıkan tüm yeni modelleri ve şaseleri en kısa süre içerisinde web sitemize eklemekteyiz. Web sitemiz üzerinden aracınıza Marka-Model ve Şasesini seçerek erişebilirsiniz.
Paspaslarınız kişiye göre özelleştirilebilir mi?+
Evet, bünyemizde bulunan tüm araç modelleri ve halı seçenekleri için kişiye özel olarak özelleştirme imkanı mümkündür. Bu durumda, otopaspas.com.tr platformu üzerinden aracınızın marka, model ve şasesini seçerek tüm ürünleri kendinize göre özelleştirebilirsiniz. Aracınızı bulamadığınız takdirde müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilir ve sizlere kişisel çözüm sunabiliriz.
Paspaslarımı nasıl temizleyebilirim? +
Halı paspaslar temizlenebilir ürünlerdir. Halı paspaslarınızın temizliğini buharlı elektrik süpürgesi ya da nemli sert fırça ile yapılmasına dikkat ediniz. Halı paspaslarınızın çamaşır makinasında yıkanmaması veya tazyikli su ile temizlenmemesi gerekmektedir.
Ürünlerinizin montajı zor mudur? +
Hayır, paspaslarınızı hızlı ve kolay bir şekilde aracınıza takabilirsiniz. Ürünlerimiz, aracınızın yerleşik bağlantı noktalarına mükemmel uyum sağlayacak şekilde hazırlanmaktadır.

Üretimden

Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile Üretimden Teslimata Aşkla ve Tutkuyla.


En İyi Hizmet

Geniş Veri Tabanı ve Bilgi birikimimiz ile Mükemmellik için müşterilerimizle her zaman iletişim halindeyiz.


Güvenli Alışveriş

256-bit SSL Güvenliği ile güvenli ve rahat bir alışveriş yapmanızı sağlayan güvenli ödeme yöntemimiz. iyzico Desteği ile.


Müşteri & Ürün Odaklı

Uzman Ekiple 12 Yıl Model Deneyimi & %100 Uyum ve Müşteri Memnuniyet Garantisi